Sport

Zawodnicy Paris Saint-Germain rozgrywali niesamowite spotkanie w niedzielę w Ligue 1! W trakcie weekendu na boiskach we Francji było naprawdę emocjonująco i mogliśmy zobaczyć naprawdę dużo bramek!

Francuska Ligue 1 przez długi czas była uważana przez piłkarskich specjalistów za zmagania z niższej półki. Wypakowanych gwiazdami drużyn, które mogłyby do ostatnich faz walczyć w zmaganiach europejskich z reguły występował tam deficyt. W poprzednim dziesięcioleciu jednakże do Paris Saint Germain wkroczył nowy właściciel, który zapoczątkował całkowicie nową epokę dla paryskiego klubu oraz francuskiej ligi. Ekstraklasa francuska od tej zmiany stała się zdecydowanie bardziej popularna i gwiazdy piłkarskie znacznie chętniej akceptowali transfery do francuskich klubów. I właśnie w tym newsie chcielibyśmy się skoncentrować na tym, co w chwili obecnej odbywa się we francuskiej Ligue 1. Na chwilę obecną najpotężniejszym klubem we francuskich rozgrywkach jest Paris Saint Germain, które kolejny raz bez żadnych komplikacji kroczy ku tytułowi mistrzowskiemu i nie da się tego ukryć. Może wydawać się, iż na dzień dzisiejszy nie ma we Francji zespołu, który zdołałby przerwać hegemonię zawodników Paris Saint Germain.

Trenowana przez trenera Mauricio Pochettino ekipa w niedzielę wieczorem pokonała Reims wynikiem 4 do 0. Piłkarze PSG z racji tego mogli dodać do własnego dorobku następne naprawdę ważne w odniesieniu do rywalizacji o tytuł mistrza kraju trzy oczka. Należy pokreślić, że swojego pierwszego gola dla Paris Saint Germain w trakcie tego pojedynku strzelił Ramos, który w zeszłym roku kupiony został z madryckiego Realu. Najciekawsze starcie rozgrywało się między Girondins Bordeaux oraz RC Stresbourg i to nie podlega wątpliwości. W trakcie obecnego sezonu zespół gości walczy o występ w Lidze Mistrzów, jednakże podczas tego spotkania byli zmuszeni pogodzić się z porażką. Gracze Bordeaux triumfowali rezultatem 4 do 3, co z pewnością mogło się podobać kibicom futbolu, którzy zgromadzili się na obiekcie w dniu meczu. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził natomiast Majecki, którego AS Monaco było gorsze od Montpellier HSC i poniosło porażkę wynikiem 2 do 3. Należy podkreślić, że była to bardzo elektryzująca kolejka ligi francuskiej.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz