Sport

Wygrana z narodowym zespołem Walii wynikiem jeden do zera - polska drużyna narodowa utrzymuje się w dywizji A Ligi Narodów!Kadra Polski zwycięża z kadrę Walii!

tegoroczne zmagania National League musiały zostać zagrane w nieco przyspieszonym tempie, ze względu na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Katarze i to nie ulega wątpliwości. Piłkarska reprezentacja Polski trenowana przez Czesława Michniewicza zwyciężyła narodową reprezentację Szwecji w spotkaniu finałowym baraży i również wystąpi na mistrzostwach świata. Nasi piłkarze jednak zanim to się stanie mieli do wykonania jeszcze jedno niezwykle istotne zadanie. Na rozgrywaną w tym roku edycję Ligi Narodów priorytetowym celem było utrzymanie się w dywizji A. Rozchodzi się tutaj najczęściej o szansę grania meczów z silnymi oponentami, a także uznanie. W pojedynkach z gigantami futbolu światowego narodowy zespół Polski będzie w stanie nabierać doświadczenia i co najważniejsze ocenić, w jakim w tym momencie jest miejscu. W obecnej edycji to zadanie nie było zbyt łatwe, ponieważ polska narodowa drużyna zobligowana była rywalizować z takimi ekipami jak belgijska drużyna narodowa, narodowy zespół Holandii a także drużyna narodowa Walii. Każda z tych drużyn to bardzo duże wyzwanie, i chociażby z tego powodu walka o punkty była naprawdę skomplikowana.

W chwili, kiedy kadra Polski poniosła klęskę z narodowym zespołem Belgii rezultatem 1 do 6 sympatycy futbolu z Polski byli mocno zawiedzeni. To był z pewnością kubeł zimnej wody dla graczy, jak i trenerskiego sztabu. Z całą pewnością awans na światowe mistrzostwa był bardzo dużym sukcesem, ale kadra wyposażona w tak wielu zdolnych zawodników nie powinna pozwolić sobie na porażkę takim rezultatem. Naszym zawodnikom podczas kolejnych pojedynków powodziło się już jednak dużo lepiej, czego doskonałym przykładem jest wynik remisowy z narodowym zespołem Holandii, a także wygrana z narodową reprezentacją Walii na stadionie w Warszawie. Przyszła pora ostatniej kolejki w rozgrywkach grupowych, gdzie rywalem polskiej kadry narodowej była narodowa kadra Walii. Zawodnicy Walii musieli wygrać w tym starciu, aby myśleć o utrzymaniu się w dywizji A Ligi Narodów. Reprezentantom Polski starczał do utrzymania jedynie remis. Był to ciężki i równy mecz, lecz z lekkim wskazaniem na drużynę narodową Polski. Dominację na etapie całego starcia nasi reprezentanci potwierdzili w drugiej części, gdy po niezwykłym podaniu Lewego, do bramki trafił Świderski. Nasza drużyna w rozrachunku końcowym utrzymała się w grupie A Ligi Narodowej po tym jak triumfowała rezultatem jeden do zera. Obecnie kibice futbolu w Polsce mogą ze spokojem wyczekiwać na pierwsze pojedynki w grupie drużyny Polski na światowych mistrzostwach w Katarze.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz