Sport

W finałowym spotkaniu światowych mistrzostw polska kadra narodowa w siatkówkę przegrała rezultatem 1:3 z włoskim zespołem!

Dużo ludzi doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczowym wydarzeniem są mistrzostwa świata. Zwłaszcza wielbiciele tej dyscypliny w naszym kraju to rozumieją, ponieważ polska narodowa drużyna siatkarzy od lat zwycięża na turniejach rangi mistrzowskiej. Nikogo nie dziwi więc to, że w naszym kraju zapanowała euforia, kiedy ogłoszono zmianę organizatora mistrzostw świata. Pierwotnie ten turniej miał być zorganizowany w Rosji, ale z uwagi na napaść na Ukrainę organizacja została zabrana Rosjanom. Światowa federacja siatkarska nie zamartwiała się jednak, ponieważ Polska już kilka razy pokazała, że turniej tej rangi potrafi organizować. W roku 2014 mistrzostwa świata także rozgrywane były na polskich halach i wtedy drużyna polska w siatkówkę zdobyła tam złoty krążek. Duża ilość spora ilość fanów siatkówki miała nadzieję na to, iż i w tym przypadku będzie identycznie.

Warto zaznaczyć, że kadra Polska w siatkówkę od początku mistrzostw świata radziła sobie fenomenalnie. Bez problemów pokonywaliśmy kolejnych oponentów i zdawało się, że jesteśmy na najlepszej drodze do następnej obrony mistrzostwa świata. W półfinałowym pojedynku po pięciosetowej walce pokonaliśmy brazylijską reprezentację wynikiem 3 do 2. Kadra narodowa Włoch była przeciwnikiem reprezentacji Polski w finale mundialu. To jest z pewnością ekipa, w której można podziwiać kilku utalentowanych chłopaków. Na polskich parkietach pokazali oni, że trzeba będzie się z nimi liczyć w kolejnych latach. Polska drużyna doskonale rozpoczęła pojedynek finałowy, triumfując w I secie rezultatem 25 do 22. Kolejne partie to był jednak już popis gry włoskiej reprezentacji. Naprawdę sprawna gra włoskiej reprezentacji narodowej i duża liczba pomyłek po stronie polskiej reprezentacji sprawiła, iż to właśnie oni zwyciężyli w pojedynku finałowym rezultatem jeden do trzech. W rozrachunku końcowym polska drużyna narodowa wywalczyła miejsce numer dwa na mistrzostwach świata i trzeba podkreślić fakt, że to także jest gigantyczny sukces.|Reprezentacja Polski finalnie wywalczyła miejsce numer dwa na mundialu i warto podkreślić to, iż to również jest niezwykły sukces.|miejsce drugie na światowych mistrzostwach w rozrachunku końcowym wywalczyła drużyna Polski i należy podkreślić fakt, że to także jest wielki sukces.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz