Wiadomości

Rozmowa z księciem Harrym i Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7 marca o godzinie 20 miał miejsce wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niebywale głośno i wciąż jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Po odejściu pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA był to 1 połączony wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Podczas telewizyjnego spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie można ukryć, że poparcie jest niepomiernie zróżnicowane, zależnie od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie tabloidy informują, iż jeżeli Harry i Meghan zapragnęliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją możliwość. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też sferę tego, że książe nie zauważał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam dodał, jak i również temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się zbieraniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 profesjonalistów omawiających w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed publikacją. Profesjonaliści, w tym miniony sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując jednocześnie Winfrey brak obiektywizmu natomiast Meghan Markle korzystanie z bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan pokazany został w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio mniej więcej milion widzów. Stacja telewizyjna stała się wtedy wiceliderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, jakoby wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która potrafi wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Ze względu na szokujące szczegóły książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już niejednokrotnie. Bezsprzecznie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieprzerwanie komentowany.

Media bez wyboru?
Media bez wyboru?

Wakacje i Covid-19
Wakacje i Covid-19

Zalukaj online
Zalukaj online

Ekino - filmy online
Ekino - filmy online

Hejo TV - filmy online
Hejo TV - filmy online

Fili CC - seriale online
Fili CC - seriale online

Zostaw komentarz