Sport

Ogromne przeżycia w dodatkowym czasie gry starcia z narodową kadrą Anglii! Szymański ustrzelił trafienie i został herosem zespołu Polski!

Polska narodowa drużyna występująca w pojedynkach na Narodowym bywa naprawdę trudna do zatrzymania i mamy świadomość tego od dekady. Naprawdę bardzo rzadko tracimy bramki na tym stadionie i trzeba przyznać, że ogromna zasługa w tym fanów futbolowych z naszego kraju. W przypadku, kiedy Narodowy zapełnia się do ostatniego miejsca zawodnicy naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku mocy. Zawodnicy trenera Sousy w zmaganiach kwalifikacyjnych do katarskiego mundialu prezentują się do tej chwili nieźle, jednak ich dyspozycja jest daleka od perfekcji. Polskich reprezentantów w środowy wieczór czekał naprawdę trudny test, jakim na pewno był mecz z zespołem Anglii. To jak ciężkim rywalem w historii meczów polskiej narodowej drużyny są piłkarze angielscy wie o tym każdy kibic piłkarski z naszego kraju. Nie mogliśmy sobie pozwolić na wątpliwości w takiej sytuacji, gdyż niezwykle istotne było zdobycie maksymalnej ilości oczek.

Przed tym starciem nasza kadra była z góry skazana na porażkę. Rozsądnie bez żadnych wątpliwości mieć na uwadze to, iż piłkarze z Polski w większości przypadków mocno potrafią się zmobilizować na pojedynki ze znacznie potężniejszymi. Podczas tego starcia było dokładnie tak samo i trzeba brać pod uwagę fakt, przez bardzo długi czas można było nawet myśleć, że reprezentacja Polski rywalizować by mogła o zwycięstwo z reprezentacją Anglii. To było strasznie ciężkie spotkanie dla narodowej kadry Polski i bez cienia wątpliwości trzeba ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. Wydawało się, że to może być zakończenie marzeń o dobrym wyniku, w momencie, kiedy bramkę w 80 min. zdobył Harry Kane. Polska narodowa drużyna ostatecznie nie planowała odpuszczać i cały czas poszukiwała szansy do strzelenia bramki. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył sędzia gola na wagę wyniku remisowego strzelił zawodnik AEK-u z Aten Szymański Damian. Z pewnością to była specjalna chwila w przypadku tego młodego piłkarza. W ostatecznym rozrachunku nasza kadra dała radę wywalczyć remisowy wynik na Narodowym w spotkaniu z angielską reprezentacją piłkarską i za sprawą tego nadal posiada wielkie szanse na awans do mundialu w Katarze.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz