Sport

Narodowa kadra Brazylii zapewniła sobie awans do piłkarskich mistrzostwa świata w Katarze! Brazylijscy zawodnicy pokonali kolumbijską narodową kadrą wynikiem 1 do 0 i mogą być już pewni wyjazdu na mundial w Katarze!

Sympatycy futbolu z całej Europy doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż brazylijska narodowa kadra jest jedną z najlepszych reprezentacji piłkarskich. Raz po raz mamy okazję słyszeć o perspektywicznym graczu, który ma gigantyczną szansę na doświadczenie dużej kariery piłkarskiej i pochodzi on akurat z Brazylii. To jest kraj, który puścił na Stary Kontynent naprawdę sporo piłkarzy, którzy cieszyli serca futbolowych fanów z całej Europy. W tej chwili drużyna narodowa Brazylii posiada niezwykle potężny skład, który bez żadnych wątpliwości może walczyć o najwyższy stopień podium na katarskich światowych mistrzostwach, które będą się odbywać za rok. Zawodnicy narodowej drużyny Brazylii świetnie przebrnęli przez eliminacje do światowych mistrzostw w Katarze i trzeba mieć to na uwadze. Otrzymali okazję, aby przypieczętować sobie promocję do mistrzostw świata w Katarze. Na wieczór w czwartek, lecz potrzebowali do tego wygranej z reprezentacją narodową Kolumbii. Za sprawą tego, iż piłkarze Brazylii świetnie sobie poradzili z tym rywalem mieli okazję świętować zdobycie kwalifikacji.

Narodowa reprezentacja Brazylii tylko raz straciła punkty w rozgrywanych w tym momencie eliminacyjnych zmaganiach do mistrzostw świata w Katarze. To się wydarzyło dokładnie w meczu z kadrą narodową Kolumbii, które się zakończyło rezultatem zero do zera. Brazylijczycy znowu byli faworytem, kiedy nadszedł czas na rewanżowe starcie. Rewanż ten został rozegrany na obiekcie w Sao Paulo i brazylijscy zawodnicy byli bardzo zmotywowani, by zwyciężyć swoich oponentów. Rzutem na taśmę gospodarze dali radę strzelić decydującego gola, choć przez naprawdę długi czas utrzymywał się remisowy wynik. Paqueta, który przyjął niesamowite zagranie od najlepszego piłkarze brazylijskiej kadry narodowej Neymara Jr. ustrzelił gola, który zagwarantował komplet punktów w tym meczu. W taki sposób kadra narodowa Brazylii stała się pierwszą kadrą z Ameryki Południowej, która przypieczętowała sobie wylot na mistrzostwa świata w Katarze. Trzeba mieć na uwadze to, iż zmagania eliminacyjne zmierzają do końca i za chwilę poznamy komplet drużyn, które powalczą o mistrzostwo czempionatu.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz