Sport

Legia z Warszawy przejęła lokatę numer jeden w grupie C po tym jak pokonała Spartak Moskwa! Sensacyjny wynik w kolejce numer jeden rozgrywek Ligi Europy!

piłkarskie zespoły z Polski nieczęsto są w stanie zagwarantować swoim kibicom pozytywne doświadczenia w rozgrywkach europejskich i należy mieć świadomość tego. Jesteśmy oswojeni z tym, że co sezon drużyny z Ekstraklasy w oka mgnieniu przegrywają w rozgrywkach kwalifikacyjnych i kończą swoją przygodę w europejskich zmaganiach. W aktualnie trwającym sezonie fani piłki nożnej z naszego kraju mogli być jednak dużo bardziej zadowoleni z dyspozycji klubów PKO Ekstraklasy. Finalnie do fazy grupowej europejskich rozgrywek zakwalifikowała się tylko Legia Warszawa, ale reszta klubów na etapie eliminacji poradziła sobie naprawdę solidnie. Jednak dziś mamy chęć skoncentrować się na grze warszawskiej Legii, która podczas wieczoru w środę zaczęła batalię w zmaganiach grupowych Europa League. Przeciwnikiem w pierwszym spotkaniu fazy grupowej był Spartak z Moskwy, a więc niezwykle zasłużony klub z Rosji.

Przed tym pojedynkiem mnóstwo sportowych redakcji zgodnie twierdziło, iż Legii naprawdę trudno będzie starać się o jakieś punkty. Na papierze Spartak Moskwa wydawał się oponentem znacznie trudniejszym i mistrz polskich rozgrywek musiał się bardzo starać, by zdobyć przynajmniej remis w tym spotkaniu. Jednak sytuacja w meczu wyglądała nieco inaczej, co z całą pewnością jest niezwykłą nowiną dla piłkarskich sympatyków z naszego kraju. Już od pierwszych minut tego meczu zawodnicy trenowani przez Czesława Michniewicza zgotowali drużynie gospodarzy i w paru sytuacjach znaleźli się blisko ustrzelenia bramki. Bez wątpienia zawodnicy moskiewskiego Spartaka byli bardzo zaskoczeni tym, w jaki sposób ten mecz rozgrywają piłkarze mistrza polskich rozgrywek. Strategia mistrza Polski była niesamowicie przemyślana i mogliśmy w niej dostrzec pomysł na ten mecz. W momencie, gdy na tablicy pojawiła się 90. minuta meczu wszystko wskazywało na to, iż spotkanie zakończy się remisem. W doliczonym czasie gry jednak piłkarze mistrza polskich rozgrywek przeprowadzili perfekcyjną kontrę, która zakończyła się golem dla drużyny gości strzelonym przez Kastratiego Lirima. Jeszcze pod koniec meczu zawodnicy moskiewskiego Spartaka usiłowali jeszcze ustrzelić gola wyrównującego, jednak nie wystarczyło im czasu i to zawodnicy Legii mieli możliwość świętować zwycięstwo.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz