Sport

Kilku zawodników odtrąconych z reprezentacji Polski! Szkoleniowiec Paulo Sousa ogłosił w tym tygodniu listę piłkarzy polskiego zespołu na europejskie mistrzostwa!

Mnóstwo młodych graczy, których marzeniem życiowym są profesjonalne występy w futbol myśli o grze w turnieju. Futbol to w obecnej chwili najbardziej znana dyscyplina na świecie i nie powinno to nikogo zaskakiwać. Od najmłodszych lat dzieci pod to się przygotowują, żeby w niedalekiej przyszłości grać mecze na największych arenach piłki nożnej światowej. Musimy jednak być pewnym tego, że ścieżka do stania się profesjonalnym graczem nie należy do prostych i obliguje do bardzo dużo poświęceń. Między innymi dlatego chłopcy, którym powiodło się wzbudzają zazwyczaj uprzedzenie oraz w tym samym momencie szacunek w gronie własnych bliskich. Już w czerwcu się rozpoczną Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, w których udział wezmą 24 ekipy. Dowodzi to bez cienia wątpliwości, że na wielbicieli nożnej piłki czekają fenomenalne doznania. Turniej Euro 2020 będzie grany przez miesiąc czasu, a więc bez cienia wątpliwości będziemy odbiorcami wielu trafień a także spotkań piłki nożnej. Selekcjoner Paulo Sousa skonstruował skład na mecze Euro 2020, i z tego powodu w dzisiejszym felietonie jednak chcielibyśmy się skoncentrować na kadrze naszego kraju.

Opracowanie listy zawodników na wielkiej rangi zmagania takie jak mundial oraz mistrzostwa Starego Kontynentu od długiego czasu potrafi obudzić wśród wielbicieli nożnej piłki oraz sportowych dziennikarzy gigantyczne doznanie w w Polsce. Się trafiały w takich jak ta sytuacjach często, które nie wszystkim podobały się. W tym przypadku było identycznie. Z pewnością dużym zaskoczeniem, gdy selekcjoner Sousa Paulo podał do opinii publicznej piłkarzy listę był brak w narodowym zespole Grosickiego Kamila, który przez długi czas stanowił siłę naszej piłkarskiej drużyny. Od dawna piłkarz WBA nie gra w piłkę regularnie i to jest powodem głównym tego, iż trener Sousa nie miał chęci powołać Kamila do składu narodowej drużyny piłkarskiej na czempionat europejski. powołaliśmy niezwykle ekipę W teorii, która może powalczyć o świetny wynik na Euro 2020. Zostaje nam w takiej sytuacji wyczekiwać na otwierający pojedynek europejskich mistrzostw, gdzie polska reprezentacja grać będzie z kadrą Słowaków.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz