Sport

Igrzyska w piłce nożnej - najważniejszy turniej

Dużymi krokami nadciągają zawody w Katarze, a większa część płci męskiej z ekscytacją odlicza nadchodzące godziny. W sieci powstaje bardzo dużo deklaracji odnośnie tego, jaka grupa zawodników zwycięży większość potyczek, a która ma na to bardzo małe prawdopodobieństwo. Komentarzy co do różnorodnych sław piłki nożnej także nie braknie. Czy wyjątkowe wydarzenie zagwarantuje fanatykom piłki nożnej niesamowite odczucia?

Znakomitość igrzysk

Mimo olbrzymiej ilości mistrzostw świata w piłce nożnej, które do chwili obecnej miały miejsce, obecne mistrzostwa świata będą szczególnie unikalne. Po raz pierwszy w historii, potyczki sportowe miejsce będą miały na obszarze Bliskiego Wschodu, a także po raz pierwszy w państwie wyznania islamskiego. Pora roku kalendarzowego również jest specyficzna, ponieważ wydarzenie wydarzy się w trakcie jesieni. Jest to również finalny turniej, gdzie startować będą zaledwie 32 zespoły, ponieważ na następnym tego typu wydarzeniu, liczba drużyn rozszerzona zostanie do 48 zakwalifikowanych reprezentacji.

Jadowite opinie publiki piłkarskiej

Nadchodzące mistrzostwa są w większym stopniu kontrowersyjne od swych poprzednich wersji. Tworzą się opinie, że wybór terytorium, w którym mistrzostwa mają się odbyć, zawierał tło korupcyjne. Nie powinno nikogo dziwić zatem, że w społeczności piłkarskiej dostrzegalne jest bardzo duże rozkapryszenie. Dookoła mistrzostw świata w kółko włóczyło się widmo afer, jednakże czara goryczy przelała się, gdy na światło dzienne wyszło, że w trakcie budowania boisk i reszty zaplecza, umarła spora liczba robotników, z powodu brakujących zabezpieczeń. To jednakże nie przyhamowało gigantycznej międzynarodowej organizacji piłki nożnej, od decyzji akredytacji tego historycznego wydarzenia dla państwa islamskiego, jakim jest Katar.

Jaka drużyna podniesie w górę trofeum?

Pomimo większej niechęci aniżeli uznania wobec gospodarza turnieju, i tak miliony ludzi angażują się w cały proces, stawiając na przeróżne zespoły do podniesienia trofeum. Głównymi faworytami do wygrania całego turnieju są Hiszpanie, Niemcy, Francuzi jak i Brazylijczycy. Do zestawu tych drużyn dodaje się również drużyny Portugalii, Holandii oraz Anglii. Na mistrza świata musimy poczekać aż do połowy grudnia.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz