Sport

Drużyna narodowa Polski zna przeciwnika w walce o awans do światowych mistrzostw! W półfinałowej rywalizacji baraży gracze polscy będą rywalizować z narodową drużyną Rosji!

decydująca prosta eliminacji do mundialu w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski była niespodziewanie kiepska i nie można temu zaprzeczyć. Zawodnicy polscy finalnie dali radę zapewnić sobie występ w barażach, ale ze zbyt dużą arogancją podeszli do meczu z węgierska drużyną narodową. Nie mogliśmy być uprzywilejowani podczas losowania barażowych spotkań, gdyż ponieśliśmy porażkę. Trafiliśmy na całkiem prostą ścieżkę barażową więc jednak mieliśmy dużo szczęścia. Rosyjska narodowa kadra, która na ostatnich mistrzostwach świata dotarła aż do czołowej ósemki ma być Najpierw rywalem reprezentantów Polski. Dla piłkarzy szkoleniowca Czerczesowa Stanisława był to bez wątpienia genialny wynik, jednak po tych mistrzostwach ich forma nie prezentowała się tak dobrze. I między innymi dlatego możemy żywić nadzieję na to, iż zdołamy ugrać promocję do starcia finałowego turnieju barażowego o miejsce na czempionacie światowym w Katarze.

Na selekcjonera polskiej narodowej drużyny Sousę na kilka dni przed losowaniem barażowych rywali runęła olbrzymia krytyka za wyjściowy skład, który zadecydował wystawić w starciu z węgierskim zespołem narodowym. Spore grono ekspertów przed najważniejszymi starciami myślało nad kwestią tego, aby zasięgnąć po zupełnie nowego trenera. W końcowym rozrachunku swoją pracę Portugalczyk zachował i warto pamiętać, iż miał w losowaniu naprawdę sporo szczęścia. Takim sposobem daliśmy radę uniknąć naprawdę nieprzyjemnej rywalizacji z włoską kadrą, czyli urzędującymi obecnie czempionami Europy. W decydującym meczu będziemy się mierzyć na Narodowym z triumfatorem spotkania między Szwecją, a czeską narodową reprezentacją jeśli będziemy w stanie pokonać rosyjską kadrę. Bez wątpienia starcie z graczami Szwecji byłoby fenomenalną szansą do odegrania się za porażkę wynikiem dwa do trzech w trakcie Euro 2020. Spotkanie z rosyjską drużyną narodową nie będzie dla naszej reprezentacji za łatwe i dobrze sobie to uświadomić. Jeśli chcemy dalej marzyć o awansie na mundial to reprezentacja Polski musi wdrapać się na najwyższy poziom swoich piłkarskich umiejętności.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz