Sport

Drużyna narodowa Chorwacji zagra w 1/2 finału - o wyniku zadecydowały karne Kadra narodowa Chorwacji zagra w 1/2 finału - zadecydowały karne!

Rozgrywane w Katarze światowe mistrzostwa małymi krokami zbliżają się do końca. W miniony weekend rozgrywane były ćwierćfinałowe spotkania, których wygrani wystąpią w półfinale mundialu. Z tym, iż ich reprezentacja narodowa musiała pożegnać się z szansami na wygranie mistrzostwa musiało się pogodzić naprawdę wielu fanów piłkarskich. Jednak pozostaje oglądać mistrzostwa do ostatniej minuty i wyczekiwać na końcowe rozstrzygnięcia oraz fascynować się cudownymi golami. Nie podlega wątpliwości fakt, że od początku mistrzostw jednym z faworytów do zgarnięcia tytułu mistrzowskiego była kadra narodowa Brazylii. Wydawało się, iż wszystko zmierza w dobrym kierunku po triumfie z zespołem narodowym Korei Południowej, jednak wówczas przyszedł czas pojedynku z narodową reprezentacją Chorwacji. Zawodnicy drużyny narodowej Chorwacji postawili dla zespołu narodowego Brazylii niezwykle trudne warunki w trakcie meczu.

Od pierwszych minut meczu brazylijska reprezentacja narodowa miała trudność z wykończeniem akcji ofensywnej celnym uderzeniem na bramkę. Gracze Chorwacji fenomenalnie grali w defensywie, ale raz na jakiś czas potrafili zaskoczyć składnymi kontrami. Sędzia tego pojedynku nie mógł postąpić inaczej i po 90 minutach musiał zaprosić zawodników obu zespołów na trwającą 30. minut dogrywkę. Wielbiciele futbolu obecni na trybunach byli zadowoleni z przebiegu spotkania. Brazylijska reprezentacja w ostatnich minutach pierwszej połowy wysunęła się na prowadzenie za sprawą trafienia Neymara. Można było odnieść wrażenie, że jest już po wszystkim i kibice Brazylii mogą wybierać bilety na pojedynek półfinałowy. Jednak w drugiej połowie dogrywki 4 minuty przed ostatnim gwizdkiem do siatki trafili piłkarze narodowej kadry Chorwacji, doprowadzając w taki sposób do rzutów karnych. Narodowa drużyna Chorwacji posiada ogromne doświadczenie w strzelaniu jedenastek i tym razem było to bardzo dobrze widoczne. W trakcie wykonywania rzutów karnych piłkarzom narodowego zespołu Brazylii brakowało pewności, i dzięki temu golkiper reprezentacji Chorwacji bez żadnego problemu dwa wybronił. Natomiast reprezentacja Chorwacji nie pomyliła się ani razu i w taki sposób zapewniła sobie awans do półfinału światowych mistrzostw w Katarze. Oponentem kadry narodowej Chorwacji będzie bardzo mocna narodowa drużyna Argentyny, która w ćwierćfinale pokonała również po serii karnych narodową kadrę Holandii.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz