Sport

Dopiero po ostatniej rundzie trwającego sezonu poznamy triumfatora mistrzostw świata Formuły 1! Triumf Lewisa Hamiltona oraz wspaniałe emocje podczas rundy w Arabii Saudyjskiej!

Do ostatecznego rozstrzygnięcia aktualnie trwającego sezonu Formuły 1 pozostał jedynie jeden wyścig, a kibice tej dyscypliny w dalszym ciągu nie poznali odpowiedzi na najważniejsze pytanie. Od wielu lat nie zdarzyła się sytuacja w w mistrzostwach w F1, aby zdobywcę mistrzowskiego tytułu zobaczyć dopiero na koniec finałowego wyścigu całego sezonu. Z tej perspektywy patrząc sezon obecny jest bez cienia wątpliwości nadzwyczajny. W trwającym obecnie sezonie wyłącznie dwóch zawodników się liczyło podczas rywalizacji o tytuł mistrzowski i należy to zrozumieć. Oczywiście tu mówimy o Lewisie Hamiltonie ze stajni Mercedesa AMG Petronas a także Verstappenie z zespołu Red Bull Racing. W aktualnym sezonie nadal rządzący czempion napotkał oponenta, który zdołał walczyć z nim. Obecny mistrz świata w trakcie trwania w trakcie wyścigu w Arabii miał szansę zrównać się liczbą punktów z kierowcom pochodzenia holenderskiego i oczywiście ta sztuka mu się udała. Dzięki rozstrzygnięciom z poprzedniego wyścigu o zdobyciu tytułu mistrza świata Formuły 1 zadecyduje ostatni wyścig w tym sezonie.

Bez najmniejszych wątpliwości dyspozycja wspomnianych wyżej kierowców w aktualnie trwającym sezonie jest świetna. Ci dwaj kierowcy bardzo mocno odskoczyli reszcie zawodników od wyścigu numer jeden i udowodnili im, kto tak naprawdę może mieć nadzieję w walce o mistrzowski tytuł Formuły 1. Kierowcy z innych stajni mieli możliwość tylko podziwiać ich rywalizację o zwycięstwa w kolejnych Grand Prix a także dyskutować kto finalnie zdobędzie tytuł mistrzowski. Trzeba w tym miejscu wziąć pod uwagę to, że podczas trwającego aktualnie sezonu mnóstwo było niezwykłych emocji i często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma bardzo dobrymi zawodnikami. Pomimo naprawdę wielkich emocji Ci dwaj zawodnicy mówią o sobie z wielkim poszanowaniem i zwracają uwagę na to, iż w rozstrzygającym wyścigu wygra ten lepszy kierowca. To, iż pojedynek o tytuł mistrza świata F1 rozwiąże się dopiero w trakcie podczas GP Abu Dhabi jest bez cienia wątpliwości fenomenalny dla wszystkich sympatyków motorowych sportów. Bez cienia wątpliwości ostatni wyścig w tym sezonie F1 zapewni nam mnóstwo doznań. Na finalne rozstrzygnięcie między tymi dwoma fantastycznymi zawodnikami zostaje nam więc wyłącznie oczekiwać.

Betclic bonus
Betclic bonus

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz