Sport

Betfan kod promocyjny

Zakłady w internecie - czym są?


Stawianie typu sportowego polega na typowaniu czy dojdzie do skutku konkretne zajście, zwykle o charakterze sportowym jednakże nie tylko. Tak więc w internetowych zakładach siedzi klient, czyli osoba obstawiająca mecz, a z dalszej buk - podmiot, który przyjmuje dany typ na opisanych wcześniej przez niego regułach. Najczęściej typy internetowe będą przyjmowane na spotkania piłki nożnej, siatkówki i tenisa.


Jakim sposobem mam zacząć obstawianie?


Etapem najważniejszym jest rejestracja u bukmachera internetowego.


Trzeba brać pod uwagę to, że na terenie naszego państwa została wprowadzona ustawa o hazardzie, zgodnie z którą zakłady mają prawo zatwierdzać jedynie legalni bukmacherzy, z pozwoleniem na prowadzenie tego typu interesu. Otwarcie konta nowego gracza i jego weryfikacja przez bukmachera to więc początkowy i konieczny krok. Jeśli decydujemy się na to, że z zakładów zamierzamy mieć realne pieniądze, należałoby pomyśleć o typowaniu konkretnej grupy wydarzeń, lubianej dyscypliny lub rodzaju zakładów, jak przykładowo zakłady live. Taka specjalizacja to również bardziej poprawne śledzenie tabelek, bardziej trafne spostrzeżenia i co za tym stoi na pokaźniejsze wygrane u bukmachera.


Dlaczego warto postawić swój własny zakład w internecie?


Gracz, decydując się na konkretne zajście stawia daną sumę, którą chce wydać, aby zdobyć daną kwotę postawionych środków. Kwotę tę opisujemy jako stawką zakładu. Operator posiadający w swojej ofercie zakład określa kurs po którym dane zdarzenie będzie liczone. Tak zwany kurs jest określeniem prawdopodobieństwa zajścia wydarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa prawdopodobną wygraną lub przegraną. Obstawiając zakłady można więc bardzo szybko zarobić, poprawnie typując dany zakład lub utracić zainwestowane pieniądze w niepoprawnym typie.


betfan bonus powitalny


Obstawianie zakładów w trakcie


Wybieranie meczy live to najbardziej doceniana i jedna z ulubionych form typowania typerów. Pozwala ona na typowanie w chwili rozgrywania danego meczu piłkarskiego. Można powiedzieć, że to nowoczesna forma obstawiania, którą prezentują bukmacherzy. Dzięki zakładom w czasie trwania meczu mamy możliwość jednocześnie obserwować zdarzenie live oraz od razu kontrolować i reagować na zajścia typując swoje typy.

Betclic bonus
Betclic bonus

Ewinner kod promocyjny
Ewinner kod promocyjny

Najlepsze bonusowe kody
Najlepsze bonusowe kody

Zostaw komentarz