Rywalizacja o tytuł Top Model rozpoczęta!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem są dziesiątki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami. Do tego zawita sporo rozpoznawalnych osób w świecie mody, jak chociażby redaktorki pism, znane modelki oraz światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których są też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet sędziowie przyznają tej osobie, która posiada największe predyspozycje do stania się modelem lub modelką, dzięki czemu owy uczestnik od razu znajdzie się w domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra okazał się być użytkowników Internetu, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co nas czeka w tym sezonie programu Top Model?

Top Model ma za zadanie zaoferować możliwość rozwoju oraz zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, dlatego co roku zgłoszenia wysyła naprawdę dużo chętnych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich zmagania i decyduje o tym, który z uczestników opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek oraz okładka w miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie poznamy, kto zostanie następnym zwycięzcą programu. zmaga się sporo wartych uwagi modelek i modeli, w związku z tym zdecydowanie warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz